Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Meetup s Monikou Selvičkovou

12 února @ 7:00 pm - 9:00 pm

Srdečně vás zveme na setkání se zapsanou mediátorkou a facilitátorkou Monikou Selvičkovou.

Zajímavých témat k probrání jsme s Monikou vytipovaly spoustu. Dotkneme se její možná lehce netradiční profesní historie (např. její působení v pozici interního právníka Policie ČR a následný přechod do advokacie, odchod z ní a start na vlastní pěst a spolupráce s advokátním prostředím „zvenku“), nebo na slasti a strasti mediace coby povolání zapovídajícího souběh s právním poradenstvím, ale s prostorem pro uplatnění jiné palety soft skills a vytváření ad hoc spolupráce se specializovanými kolegy/němi.
V neposlední řadě se náš hovor bude točit i okolo mediace v rodinných věcech, spolupráce s OSPOD a problematiky domácího násilí, které je pro Moniku Selvičkovou jedním z jejích životních témat.

Vedle těchto našich námětů zůstává meetup místem pro vzájemnou a otevřenou diskuzi, těšíme se proto na Vaše témata a dotazy! Věříme, že setkání potěší nejen všechny zájemkyně o mediaci nebo jiné formy smírného řešení sporů, ale třeba také právničky mající zájem o budování samostatné praxe. Monika je také studnice nejrůznějších soft skill tipů a ideální partnerka pro diskuzi o etice právnických povolání.

PS: více o Monice Selvičkové si můžete přečíst třeba zde: https://www.mediace.cz/cs/r/selvickova

 

Podrobnosti

Datum:
12 února
Čas:
7:00 pm - 9:00 pm
Štítky Akce:
, , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/516460702309477/

Pořadatel

Ženy v Právu

Místo konání

Anthill
Americká 39
Prague, 12000 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://www.anthillprague.cz/