Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Workshop: Jak nevypustit duši

18 února @ 7:00 pm - 8:30 pm

V rámci Žen v právu se většinou staráme o naše mozky. V únoru se ale pozornosti dostane i naší duši. Ve spolupráci se skvělými lidmi z Nevypusť duši totiž pořádáme interaktivní workshop, na kterém se zaměříme na každodenní péči o duševní zdraví a probereme, proč je důležité se o něj starat. Kapacita workshopu je jako vždy omezená, takže se nezapomeňte co nejdříve registrovat pomocí google form zde!

Na interaktivním workshopu se zaměříme na každodenní péči o duševní zdraví a proč je důležité se o svoji duši starat. Seznámíte se s praktickými tipy, a to včetně relaxačních technik. Jednu z nich, mindfulness, si vyzkoušíte přímo na místě. Budeme se bavit i o stresu a syndromu vyhoření – jak ho poznáte nebo jak mu předejít. Na závěr nebudou chybět nejdůležitější informace o tom, kde hledat pomoc v případě duševních obtíží, a co od takové pomoci můžete čekat. Workshop není určen k řešení konkrétních potíží zúčastněných a jakékoli krizové intervenci. Jedná se o preventivní program trvající 90 minut, po kterém následuje půlhodina na dotazy účastnic.

Jak nevypustit duši

Nevypusť duši tvoří mladí psychologové, lékaři, sociální pracovníci a studenti těchto i jiných pomáhajících profesí. Organizují kampaně, akce pro veřejnost a programy pro firmy. Vzdělávají a boří mýty o duševním zdraví. Jezdí do středních škol po celé ČR a pořádají workshopy pro teenagery. Mají za sebou více než 2000 vyškolených studentů a více než 1800 účastníků akcí pro firmy a veřejnost. Pokud se o nich chcete dozvědět více, najděte si je na webu, facebooku nebo instagramu.

Podrobnosti

Datum:
18 února
Čas:
7:00 pm - 8:30 pm
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/597204031010549/

Místo konání

TBD

Pořadatel

Ženy v Právu